• Darba laiks: 10:00 - 18:00 Brīvdienās: brīvs

  • Tālrunis: 26637111

Seko mums:
Keramika Par vannām Par dušām Santehnikas izvēle Ražotāji

Ifö Sign Art WC

 Pateicoties savam neatkārtojamajam dizainam Sign Art WC pods ir ieguvis vienu no vislabākajām starptautiskajām zīmēm dizaina jomā: red dot jeb "sarkano punktu".
 

Kā izvēlēties vannu?

Mūsdienās pat mazai vannas istabai ir iespējams piešķirt ekskluzivitāti un eleganci. Akrila vannas latviešiem ir jaunums, bet mūsu apstākļiem tās ir ļoti atbilstošas. Kādas vēl var būt vannas? To cenas? Kāda vannas krāsa ir vispraktiskākā? Kā to pareizi kopt? Kā rīkoties, lai mazā vannas istabā ietilptu gan izlietne, gan veļas mašīna? Sīkumi, kas rada komfortu un uzlabo noskaņojumu.
 

Kas ir akmens masa?

Vannas mūsdienās gatavo no dažādiem materiāliem - akrila, tērauda, čuguna, akmens massas u.c. Šoreiz sniegsim ieskatu vienā no populārākajiem vannu izejmateriāliem Latvijā - akmens masa.

Kas ir akrils?

Pēdējā laikā ļoti iecienīti ir akrila izstrādājumi, un tam ir savs izskaidrojums. Akrils ir viens no cietākajiem plastikāta izstrādājumiem. Tas atzīts par ekonomisku, estētisku un veselībai nekaitīgu materiālu.

Fresh WC skalošanas sistēma

Atsvaidzinošāka ūdens skalošanai - Viens no lielākajiem jaunumiem ir iebūvētā skalošanas iekārta Fresh WC. Izmantojot šo iekārtu, katras ūdens skalošanas reizē mehāniski izdalās smarža un tīrīšanas līdzeklis. Vienīgais, kas Jums ir nepieciešams, ir izvilkt pogu un ievietot smaržas un tīrīšanas tableti. Aizveriet pogu un katru reizi, kad Jūs nospiedīsiet pogu, WC pods tiks izskalots ar noteiktu ūdens un smaržojoša tīrīšanas līdzekļa daudzumu. Katru reizi. Tableti var nopirkt tur, kur pārdod WC podus. 

Kā izvēlēties dvieļu žāvētāju?

Izvēloties dvieļu žāvētāju, vispirms jānoskaidro, kādā sistēma tas tiks uzstādīts, un tikai pēc tam var sākt izvēlēties vēlamo dvieļu žāvētāja krāsu un dizainu.

Santehnikas izvēle

Tā kā ir pieejama tik liela santehnikas preču izvēle, gandrīz visas jūsu vēlmes var tikt realizētas, tikai par nepieciešamajiem pirkumiem jādomā nevis tad, kad jau ir pielīmētas flīzītes, bet mājas celtniecības laikā. Uzbūvējot kastīti, ir pats laiks izvēlēties santehnikas iekārtas.

Esiet pazīstami – Ifo

Kas Ifö santehniku padara tik īpašu un kāpēc to vajadzētu izvēlēties, stāsta Ifö Latvija vadītāja Pārsla Sauka.