• Darba laiks: 10:00 - 18:00 Brīvdienās: brīvs

  • Tālrunis: 26637111

Seko mums:

Esiet pazīstami – Ifo

Kas Ifö santehniku padara tik īpašu un kāpēc to vajadzētu izvēlēties, stāsta Ifö Latvija vadītāja Pārsla Sauka.

 

Pieredze un tradīcijas

Ifo ražotne savu nosaukumu aizguvusi no vietas, kur savulaik viss sācies. Zviedrijā atrodas ezers Ifo ar salu, uz kuru brauca pirmie Ifo darboņi pēc māliem un smiltīm ražošanai. Tā 1887. gadā tika uzsākta industriāla ražošana, un firma ieguva ezera vārdu. Kopš 1936. gada izmēģināta roka arī santehnikas jomā. Mūsdienās Ifö Sanitär ir viens no lielākajiem santehnikas ražotājiem Ziemeļvalstīs. Nu jau stabilu vietu ieguvis arī Latvijā.

Preču klāstā pilns piedāvājums vannas istabai – keramikas izstrādājumi (WC podi, izlietnes, bidē, pisuāri, aksesuāri), vannas, dušas, vannas istabas mēbeles, nerūsējošā tērauda izstrādājumi, santehnika invalīdiem. Arī virtuves izlietnes.

Ifo lepojas, ka tieši viņu dizaineru izgudrojums ir taupības jeb dubultā skalošanas poga podam.

Skandināvu kvalitāte ar mazu daļiņu no Latvijas  

 

Ifo izstrādājumiem ir augsti kvalitātes standarti.

Tie garantē, ka, vienreiz nopērkot kādu no izstrādājumiem, tas kalpos ilgu laiku un neatgādinās par sevi lūstot, skaidro Pārsla Sauka.

Lielāko daļu Ifo izstrādājumu ražo divas rūpnīcas Zviedrijā – Bromolas pilsētiņā izgatavo keramiku, bet Morumā nerūsējošā tērauda izstrādājumus (izlietnes un vannas). Protams, ir arī sadarbības partneri citviet pasaulē, piemēram, Dānijā un Anglijā. Savukārt akmensmasas dušas paliktņus ražo tepat Latvijā, līdz ar to šajos produktos ir arī maza daļiņa no Latvijas.  

Kāpēc lētāks nav labāks

 

Santehniku parasti pērk vairākiem gadiem, tāpēc izvēli nevajadzētu sasteigt. Jāatceras, ka santehnikas cenu liela mērā nosaka tās kvalitāte, un šeit ir īsti vietā teiciens par skopo, kurš maksā divreiz.

Nevajadzētu iekrist uz lēto santehniku, kas varbūt arī izskatīsies diezgan pievilcīga no ārpuses, bet problēmas radīsies vai nu uzstādīšanas, vai lietošanas laikā. Piemēram, pērkot WC podu par neticamu zemu cenu (kā bieži vien atskan reklāmā), jāsaprot, ka uz kaut kā rēķina ir ticis taupīts – ir lietas, ko uzreiz var pamanīt (virsmas negludumi, neekonomiski skalošanas režīmi, nemūsdienīgs dizains), bet būs tādas, par kurām uzzināsiet tikai ekspluatācijas laikā (piemēram, neapstrādāta WC poda iekšpuse – šāds WC pods būs grūtāk kopjams, tas saplaisā vai tek).

 Ar ko atšķiras ekskluzīva santehnika

 

Savukārt ekskluzīvas un dārgas santehnikas gadījumā mēs parasti maksājam ne tikai par kvalitāti, bet arī par ražotāja vārdu un dizainu, jo pie tā izstrādes bieži vien strādā pasaulslaveni dizaineri. Diemžēl gadās, ka dizaina vārdā tiek ziedotas dažas ērtības (it sevišķi tas raksturīgs itāļu dizaineriem). Bet, ja ir svarīgi, ka varat ieslīdēt vannā, ko radījis dizainers ar vārdu, un iespēja to atļauties, kāpēc lai liegtu sev šo prieku.

 

 

Kas ir Ifo

 

Ifo ir laba vidējā līmeņa santehnika par pieņemamu cenu. Zviedri uzsver, ka Ifo, tā ir kvalitāte, kas atmaksājas. Ifo svarīgs ir arī dizains, tomēr galvenais, kam firma pievērš uzmanību, ir funkcionalitāte un komforts, produktu lietojot. Lai tas būtu viegli uzstādāms, kopjams un kalpotu ilgi. Kad Ifo produkts ir iegādāts un uzstādīts, par to var aizmirst, jo santehnika par sevi neatgādinās, lūstot vai citādi niķojoties.

Ifo regulāri izstrādā jaunus produktus, rūpējoties, lai tie kļūst aizvien ērtāki, ekonomiskāki un patīkamāk lietojami.

Tādēļ arī jaunā Ifo Sign sērija ieguvusi lielu popularitāti.

Šīs sērijas podiem ir daudzas inovatīvas lietas, un patīkamākais, ka tie tiek piedāvāti par standartcenu.

 Piemēram, Ifo Sign WC podam ir viengabala dubultā tvertne kā standarta piedāvājums (neveidojas kondensāts, uzpilde ir klusāka, pievilcīgs dizains, viegla kopšana). Nebijis jaunums ir t. s. Fresh WC funkcija – caur skalošanas pogu tvertnē tiek ievietots higiēnas līdzeklis, kurš nodrošina, ka katrā skalošanas reizē izdalās noteikts daudzums smaržojoša līdzekļa. Latvijā atzinību ir guvis Soft close WC poda vāks (vāks, kurš lēnām aizveras).

Ļoti plašs ir izlietņu klāsts – piemērota atradīsies gan mazītiņai, gan ļoti lielai vannas istabai.

Latvijā arvien populārākas kļūst Ifo vannas istabas mēbeles – tās raksturo kvalitāte, dizains un pieņemama cena.

Garantija

 

Lai gan ērtības labad veikalos esam pasludinājuši likumā noteiktos divus garantijas gadus, Ifo standartgarantija ir 10 gadu.

Bet, pēc pieredzes spriežot, brāķis atklājas pirmā mēneša laikā. Ja kaut kur tomēr radusies mikroplaisa un slaukot tajā iekļūst netīrumi, to uzreiz var pamanīt.  

Ifo podi ir izturīga manta. Tie nelūst, neraugoties uz faktu, ka bieži vien ūdens ir pārbagāts ar dzelzi un kaļķi.

Par Ifo augstajiem kvalitātes standartiem liecina arī kāds stāsts.

Kāds klients vēl tālajos sešdesmitajos gados no radiniekiem bija dabūjis lietotu Ifo podu – toreiz tas (bijusī Padomija) bija īsts dārgums. Atvedis mājās podu, uzlicis, un tas viņam kalpojis visu šo laiku. Bet nesen kaut kas uzgāzies uz poda un saplīsusi skalojamā kaste.  Viņš vēlējās pasūtīt jaunu bojāto detaļu. Bet poda modelis, kas viņam piederēja, vairs netika ražots jau vairāk nekā piecdesmit gadus. Pārsla centusies pierunāt klientu iegādāties jaunu podu, tomēr vīrs vēlējās tieši šo. Nav svarīgi, cik ilgi tas būs jāgaida un cik tas maksās. Nācās pārliecināt rūpnīcu uzražot vēl vienu tādu skalojamo kasti. Izņēmuma kārtā tas arī tika izdarīts, turklāt neprasot papildu samaksu.

Ifo rūpējas, lai cilvēks, kurš nopircis viņu produktu, varētu to salabot, ja arī kaut kas atgadās pat pēc ilgāka laika.

Praktiski Ifo garantē, ka pat 25 gadus pēc kāda produkta iegādes varēsiet pasūtīt rezerves daļas (arī ja modelis izņemts no ražošanas). Parasti gan tas nav nepieciešams, jo Ifo podi kalpo ļoti ilgi.

 Individuāla pieeja

 

Un vēl. Ne visi Ifo produkti tiek piedāvāti Latvijas veikalos. Tāpēc, ja vēlaties kaut ko tādu, ko esat noskatījis Ifo mājaslapā www.ifo.lv , bet šejienes izplatītāji to nepiedāvā, vērsieties pie mums, un jūs to iegūsit. Tiesa, būs jāpagaida, līdz produkts atceļos uz Latviju.