• Darba laiks: 10:00 - 18:00 Brīvdienās: brīvs

  • Tālrunis: 26637111

Seko mums:

Piegādes izmaksas

Rīgā

Preču piegāde Rīgas robežās izmaksā € 9.99. Preču vērtībai pārsniedzot € 1500, piegāde tiek veikta bez maksas Rīgas pilsētas robežās. Piegādes maksā ietilpst preču piegāde līdz norādītajai adresei, bet neiekļauj preču nešanas pakalpojumu. Par lielgabarīta preču ienešanu objektā par atsevišķu samaksu ir iespējams vienoties ar kurjeru piegādes laikā.

Preču saņemšana BEZ PIEGĀDES MAKSAS ir iespējama mūsu birojā - Rīgā Šmerļa ielā 3 K5.

Latvijas robežās

Mēs piegādājam preces visā Latvijā līdz norādītajai adresei par ļoti izdevīgām cenām! Preču maksimālās piegādes izmaksas uz jebkuru vietu Latvijā NEPĀRSNIEDZ € 39.99 (ja preču kopējais svars nepārsniedz 500kg).

Preču piegādēs izmaksas var būt arī mazākas par standarta norādītājām izmaksām, ja preces gabarīti ir relatīvi mazi (piemēram, viens maisītājs) un ja preci ir iespējams nosūtīt pa pastu.
Par konkrētās preces piegādes laikiem un cenām lūdzam sazināties ar mums!

Preču izkraušana

Preces palīdzēsim izkraut objektā un novietot vēlamajā vietā.
Par smagu preču novietošanu objektā lūdzam brīdināt savlaikus, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu nepieciešamos papildresursus. Samaksa par preču novietošanu objektā atkarīga no preces izmēriem un novietošanas vietas. Konkrētu samaksu iespējams precizēt pēc vienošanās ar mūsu kurjerdienestu.

Ja jums ir radušies jautājumi par piegādi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot info@vannupasaule.lv vai zvanot pa tālr. 26637111.

Piegādes laiks

Preču piegāde atkarīga no to pieejamības noliktavā. Ja prece atrodas noliktavā, tā tiek piegādāta 1–3 dienu laikā. Ja preces noliktavā nav, klients tiek informēts par tās piegādes laiku. Dažas preces iespējams tikai pasūtīt, tām ir īpaša atzīme preces aprakstā par piegādes laiku.

Preces tiek piegādātas, iepriekš vienojoties ar klientu par vēlamo laiku un vietu.

www.vannupasaule.lv – labākai pasaulei ap jums!