• Darba laiks: 10:00 - 18:00 Brīvdienās: brīvs

  • Tālrunis: 26637111

Seko mums:

Kas ir akmens masa?

Vannas mūsdienās gatavo no dažādiem materiāliem - akrila, tērauda, čuguna, akmens massas u.c. Šoreiz sniegsim ieskatu vienā no populārākajiem vannu izejmateriāliem Latvijā - akmens masa.

Akmens masas vannu izejmateriāli un vannu izgatavošanas apraksts.
"Akmens masas vannas" piedāvātās vannas ir ražotas no akmens masas. Akmens masa ir kompozītmateriāls, kas sastāv no poleistera sveķiem, kvarca un karbonāta pildvielām.
Akmens masas vannu ražošanas tehnaloģiskais process sastāv no visu komponentu (dabīgās sastāvdaļas 80% un ķīmiskās saistvielas 20%) sajaukšanas vienā kopīgā šķidrā masā, kas pēc unikiālās ražošanas tehnaloģijas tiek ielieta vannas formā un, kad masa ir sacietējusi, tā tiek izņemta no  formas tālākai apstrādei.

Akmens masas vannu īpašības:
Siltumizturība.
Akmens masas vannu biezums ir 12-20mm, kas nodrošina augstu siltumizturību. Biezais akmens masas slānis spēj ātri uzņemt un ilgi uzturēt  karstā ūdens siltuma enerģiju. Esošais ūdens pēc enerģijas zaudēšanas jāpapildina ar jaunu karstā ūdens devu, kas saglabās savu siltumu, jo vanna no savas puses siltuma enerģiju jau būs uzņēmusi un ar savu siltumu palīdzēs saglabāt esošo ūdens temperatūru.

Skaņas izolācija.
Akmens masu vannu biezums un monolītā uzbūve nodrošina augstu skaņas izolācijas pakāpi un tai nav nepieciešama papildus apstrāde.
Pildot vannu ar ūdeni tas praktiski nav dzirdams, tādējādi radot komforta sajūtu vannas istabā. Vannas īpašnieks bez liekiem uztraukumiem, ka ar vannas piepildīšanu varētu radīt diskomfortu sev un apkārtējiem, var sagatavoties kārtējai atpūtai savā akmens masas vannā.

Spīdums.
Akmens masas vannas, pulēšanas procesā, iemanto vien sev raksturīgo spīdumu, kas ir dabīgs, un ko nevar salīdzināt ar atšķirīga materiāla ražotām vannām.

Stabilitāte un uzstādīšana.
Akmens masas vannas ir vienas no stabilākajām vannām. Vannas un paneļu uzstādīšanai nav nepieciešami nekādi papildus stiprinājumi. Tā kā akmens masas vanna ir masīva, tā rada papildus stabilitāti gan uzstādot, gan arī tās ekspluatācijā.

Virsmas krāsas nemainība un ķīmiskā noturība.
Viena no svarīgākajām akmens masas vannu īpašībām ir tās virsmas krāsas nemainība, kas pie pareizas vannas kopšanas saglabājas ļoti ilgi. Vannas ir noturīgas pret dažādām ārējām ķīmiskām iedarbībām.

Virsmas atjaunošana.
Vannas virsmas bojājumu gadījumā (dziļi skrāpējumi, robi, atsisti stūrīši un citi mehaniski defekti) tos iespējams (nedemontējot vannu) atjaunot meistaram ierodoties mājas pie klienta. Nepareizas ekspluatācijas laikā radušies skrāpējumi, tiek nopulēti un virsma atjaunota līdz tās sākotnējam izskatam. Ja vannā ir izsisti robi, dziļi skrāpējumi un citi mehāniski bojājumi, bojātā vieta tiek aizpildīta ar to pašu materiālu no kā tiek ražota vanna, tad nopulēta, un vanna ir ieguvusi savu sākotnējo izskatu.
Uzstādīšana.
Vannas uzstādīšana : 1. pieskrūvē kājiņas,
                                2. novieto vannu tai paredzētajā vietā,
                                3. ar regulējamo kājiņu palīdzību nolīmeņo vannu,
                                4. pievieno sifonu un piestiprina paneli,
                                5. vanna gatava lietošanai.