Sūknis Unilift AP12.50.11.A1
Maksimālā plūsma: 8.33 l/sek
Maks. sūkn. augstums: 17 m
Sūkņrata tips: pusatvērts
Maksimālais cietas vielas daļiņu izmērs: 12 mm
Sūknis korpuss: nerūsējošais tērauds
Sūkņrats: nerūsējošais tērauds
Sūkņa izejas kanāls: Rp 2
Maksimālais uzstādīšanas dziļums: 10 m
Instalācija: horizontāls vai vertikāls
Šķidruma maksimālā tem. : 0...55° C
Blīvums: 1000 kg/m³
Motora tips: PSC
Ieejas jauda - P1: 1.7 kW
P2: 1.1 kW
Tīkla frekvence: 50 Hz
Nominālais spriegums:1 x 230 V
Nominālā strāva: 8.5 A
Nominālais ātrums: 2760 rpm
Korpusa klase (IEC 34-5): 68
Izolācijas klase (IEC 85): F
Motora aizsardzība: CONTACT
Kabeļa garums: 10 m
Līmeņrelejs: pludiņslēdzis
Preces kods: 96010981
www.vannupasaule.lv
Tālr.:26637111
E-mail:info@vannupasaule.lv
http://www.vannupasaule.lv/produkti/skatit/prece/15019
Sūknis Unilift AP12.50.11.A1
Maksimālā plūsma: 8.33 l/sek
Maks. sūkn. augstums: 17 m
Sūkņrata tips: pusatvērts
Sūkņrats: nerūsējošais tērauds
Sūkņa izejas kanāls: Rp 2
Blīvums: 1000 kg/m³
Motora tips: PSC
Ieejas jauda - P1: 1.7 kW
P2: 1.1 kW
Tīkla frekvence: 50 Hz
Nominālais spriegums:1 x 230 V
Nominālā strāva: 8.5 A