Sūknis SEG 40.31.2.3.50B 400 V, DN 40
Maksimālā plūsma: 5.1 l/sek
Maks. sūkn. augstums: 37 m
Sūkņrata tips: GRINDER SYSTEM
Sūknis korpuss: čuguns
Sūkņrats: čuguns
Maksimālā vides temp. 40°C
Standarta atloks: DIN
Sūkņa izejas kanāls: DN 40
Spiediena pakāpe: PN 10
Maksimālais uzstādīšanas dziļums: 10 m
Šķidruma tem. 0 .. 40 °C
Blīvums: 1000 kg/m³
Polu skaits: 2
Ieejas jauda - P1: 3.9 kW
Nominālā jauda P2 : 3.1 kW
Tīkla frekvence: 50 Hz
Nominālais spriegums:3x400-415 V
Maks. ieslēgšanās reižu skaits stundā: 30
Nominālā strāva: 6.3 A
Korpusa klase (IEC 34-5): 68
Izolācijas klase (IEC 85): F
Motora aizsardzība: THERMAL SWITCH
Kabeļa garums: 10 m
Vadības bloks: nav iekļauts
Preces kods: 96075915
www.vannupasaule.lv
Tālr.:26637111
E-mail:info@vannupasaule.lv
http://www.vannupasaule.lv/produkti/skatit/prece/15056
Maksimālā plūsma: 5.1 l/sek
Maks. sūkn. augstums: 37 m
Sūkņrata tips: GRINDER SYSTEM
Sūknis korpuss: čuguns
Sūkņrats: čuguns
Maksimālā vides temp. 40°C
Standarta atloks: DIN
Sūkņa izejas kanāls: DN 40
Spiediena pakāpe: PN 10
Šķidruma tem. 0 .. 40 °C
Blīvums: 1000 kg/m³
Polu skaits: 2
Ieejas jauda - P1: 3.9 kW
Nominālā jauda P2 : 3.1 kW
Tīkla frekvence: 50 Hz
Nominālā strāva: 6.3 A