Iegremdējamais sūknis TS 50H133/22-3-400
Iegremdējamais kanalizācijas ūdens motorsūknis
Izmantošana:
Lai sūknētu kanalizācijas ūdeni ar piemaisījumiem Ø 10 mm, izmantojot
- Mājas un gruntsgabala drenāža
- Apkārtējās vides un attīrīšanas iekārtās
- Industriālajā un rūpnieciskajā tehnikā
Spiediena pieslēgums: Rp 2
Brīva frakciju caurplūde: 10 mm
Ekspluatācijas veids (iegremdējot): S1
Ekspluatācijas veids (neiegremdējot): S2-8 min
Maks. iegremdēšanas dziļums: 10 m
aizsardzības pakāpe: IP 68
Šķidruma temperatūra: +3 ... +35 °C
Neto svars apm.: 23 kg
Motora parametri
Elektrotīkla pieslēgums: 3~400 V, 50 Hz
Nominālā strāva: 5.10 A
Motora nominālā jauda: 2,20 kW
Elektrības patēriņš: 2,90 kW
Ieslēgšanas veids: tiešs
Nominālais apgriezienu skaits: 2900 apgr./min
Polu skaits: 2
Izolācijas klase: F
Maks. ieslēgšanās un izslēgšanās biežums: 50 1/h
Kabelis
Pieslēguma kabeļa garums: 10 m
Kabeļa tips: H07RN-F
Kabeļa šķērsgriezums: 6G1 mm2
Pieslēguma kabeļa veids: Atvienojams spraudnis
Tīkla kontaktdakša: −
Materiāli
Statiskais blīvējums: NBR
Rotors: PP-GF30
Motora puses blīvējums: NBR
Gala blīvējums: SiC/SiC
Motora korpuss: 1.4301
Sūkņa korpuss: PUR
www.vannupasaule.lv
Tālr.:26637111
E-mail:info@vannupasaule.lv
http://www.vannupasaule.lv/produkti/skatit/prece/21957
Izmantošana:
Spiediena pieslēgums: Rp 2
aizsardzības pakāpe: IP 68
Neto svars apm.: 23 kg
Motora parametri
Nominālā strāva: 5.10 A
Motora nominālā jauda: 2,20 kW
Elektrības patēriņš: 2,90 kW